Pese motrat dhe shtepia buze lumit View larger

Pese motrat dhe shtepia buze lumit

Lena Manda TO0035

New product

Përshkrim i shkurtër

Çdo kapitull i librit përbën një libër më vete; gëzohesh me gëzimet e personazheve dhe dëshpërohesh me dhimbjet e tyre.

91 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319152

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages696
ISBN9789994319152
Shtëpia botueseToena
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat13 x 20
PërkthyesiAlbina Pulla