Pese motrat dhe shtepia buze lumit Shiko më të madhe

Pese motrat dhe shtepia buze lumit

Lena Manda TO0035

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Çdo kapitull i librit përbën një libër më vete; gëzohesh me gëzimet e personazheve dhe dëshpërohesh me dhimbjet e tyre.

90 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319152

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe696
ISBN9789994319152
Titulli origjinalToena
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat13 x 20
PërkthyesiAlbina Pulla