Misteret e Heraklitit View larger

Misteret e Heraklitit

Yan Marchand BPA0037

New product

Përshkrim i shkurtër

Njerëzit shumë inteligjentë premtojnë gjëra të pamundura: paqen pa luftën, lavdinë pa harresën, jetën pa vdekjen. Nesër, ata do të na trumbetojnë verën pa dimrin dhe ditën pa natën. Po unë Herakliti, mos jam ndonjë gomar që mund ta sjellësh vërdallë duke tundur kashtën nën hundë?

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Papirus
ISBN9789928437877

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages126
ISBN9789928437877
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë