Misteret e Heraklitit Shiko më të madhe

Platonet e vegjel - Misteret e Heraklitit

Yan Marchand BPA0037

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Njerëzit shumë inteligjentë premtojnë gjëra të pamundura: paqen pa luftën, lavdinë pa harresën, jetën pa vdekjen. Nesër, ata do të na trumbetojnë verën pa dimrin dhe ditën pa natën. Po unë Herakliti, mos jam ndonjë gomar që mund ta sjellësh vërdallë duke tundur kashtën nën hundë?

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Papirus
ISBN9789928437877

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe126
ISBN9789928437877
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë