Palltoja e veres View larger

Palltoja e veres

Jaap Robben A-008484

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky roman prekës mbi botën e një adoleshenti është një thirrje për reflektim. Palltoja e verës ka qenë finalist për ccmimin International Booker Prize dhe është botuar në disa gjuhë të ndryshme të botës.

998 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928063434

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages348
ISBN9789928063434
Shtëpia botueseZomervacht
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiViola Trifoni
RomanPsikologjik
I ri1