I ri Cmim i reduktuar! Palltoja e veres Shiko më të madhe

Palltoja e veres

Jaap Robben A-008484

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky roman prekës mbi botën e një adoleshenti është një thirrje për reflektim. Palltoja e verës ka qenë finalist për ccmimin International Booker Prize dhe është botuar në disa gjuhë të ndryshme të botës.

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928063434

750 Lekë

-25%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
Faqe348
ISBN9789928063434
Titulli origjinalZomervacht
V. Bot2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiViola Trifoni
RomanPsikologjik