Vepra (Poezi), vell. I

Át Bernardin Palaj FRA0004

New product

Përshkrim i shkurtër

At Bernadin Palajn e njohim kryesisht si studiues dhe etnolog, por ky botim sjell anën e panjohur të tij;poezinë. Ky vëllim është përgatitur nën kujdesin e Angela Cirrinciones dhe shënon një majë në poezi, jo vetëm ndër françeskanë por edhe në radhën e poetëve shqiptarë të shekullit të XX

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
Fletët332
ISBN9789992798149
Viti i botimit2005

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët332
ISBN9789992798149
Viti i botimit2005
Vendodhja e botimitShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
Numri i botimeveDytë