Kapiten Brekushi dhe sulmi i tualeteve folëse View larger

Kapiten Brekushi dhe sulmi i tualeteve folese

Dav Pilkey BOT0306

New product

Përshkrim i shkurtër

Xhorxhi dhe Haroldi janë fëmijë të dëgjueshëm...

More details

3 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928003133

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Sa herë që ndodh diçka e mbrapshtë, Xhorxhi dhe Haroldi, zakonisht, tregohen të përgjegjshëm!

Duket se kanë filluar përsëri ato çapkënllëqet e tyre të vjetra! Në fillim, prishën kuvendin e shpikjeve të shkollës me një sërë rrengjesh prej të marrësh.

Pastaj, krijuan pa dashje një ushtri prej tualetesh folëse të liga e të egra, të cilat u munduan të pushtonin botën. Kush do t’i ndalë ato tualete mishngrënëse?

Duket si një detyrë për kapiten Brekushin!  

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages140
ISBN9789928003133
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNikolla Langore