Kapiten Brekushi dhe sulmi i zonjave aliene View larger

Kapiten Brekushi dhe sulmi i zonjave aliene

Dav Pilkey A-003342

New product

13 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët145
ISBN9789928003669
Viti i botimit2019

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

4 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët145
ISBN9789928003669
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNikolla Longare
I ri1