Kapiten Brekushi 10 dhe hakmarrja e shpifur e robobrekeve radioaktive View larger

Kapiten Brekushi 10 dhe hakmarrja e shpifur e robobrekeve radioaktive

Dav Pilkey BOT0747

New product

11091 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005977

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Kur i pamë së fundi heronjtë tanë, Xhorxhin dhe Haroldin, ata qenë shndërruar në kukudhë të ligj torollakë të dënuar që të gjallonin përgjithnjë në një planet të shkretuar nga apoka-lipsi.

Po pse, mund të pyesni ju, nuk i shpëtoi fëmijët nga ky fat i llahtarshëm ai Kapiten Brekushi fantastik?

Sepse Tipi Tingpantalloni me ato marifetet e tij nuk i lejoi Xhorxhin dhe Haroldin të rikthenin Kapiten Brekushin! Tani, pasi rrjedha e historisë njerëzore është ndryshuar një herë e përgjithmonë, ata duhet të gjejnë një mënyrë për ta kthyer atë ashtu siç ishte!

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages212
ISBN9789928005977
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 7 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1