Reduced price! Kapiten Brekushi 9 dhe kthimi tmerrues i tipit tingpantallonit View larger

Kapiten Brekushi 9 dhe kthimi tmerrues i tipit tingpantallonit

Dav Pilkey BOT0746

New product

11092 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005960

810 Lekë

-10%

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Kur i takuam për herë të fundit Xhorxhin dhe Haroldin, ata po i çonin në burg, ku do të qëndronin deri në fund të jetës.

Ç'mund të ishte më keq?

Po sikur t'i nxirrte nga burgu një tiran që udhëton në kohë dhe quhet Tipi Tingpantalloni!

Tani, djemtë janë kthyer pas në kohë, në ditët e shkujdesura të kopshtit të fëmijëve, kur gjëja më e frikshme me të cilën duhet të përballen nuk janë zonjat aliene të mensës por një kokorroç i klasës së gjashtë me emrin Kiper Krap, nipi i drejtorit torollak të shkollës së tyre.

Dhe ngaqë Xhorxhi e Haroldi e shpikin Kapiten Brekushin vetëm kur shkojnë në klasën e katërt, këta kalamaj të zgjuar kopshti duhet të mbështeten vetëm në forcat e tyre. A do të mjaftojë truri i tyre për të mposhtur atë kokorroçin?

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages300
ISBN9789928005960
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 7 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1