Reduced price! Kapiten Brekushi 8 dhe telashi qesharak i krijesave te oturakut te purpurt View larger

Kapiten Brekushi 8 dhe telashi qesharak i krijesave te oturakut te purpurt

Dav Pilkey BOT0745

New product

Përshkrim i shkurtër

Mos do të jetë kjo një tjetër punë për të mahnitshmin Kapiten Brekushi? 

More details

11085 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005953

539 Lekë

-23%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Kanë lajthitur krejtësisht nga trutë Xhorxhi dhe Haroldi?

Oturaku i Purpurt i tyre, që i bën të udhëtojnë në kohë, i ka çuar në një vend ku mësuesit janë gjithnjë të mirë, mensa shërben ushqim të shijshëm dhe drejtori i shkollës, zoti Krap, mendon se ata janë djem zbavitës. Por diçka shkon shumë, por shumë keq...

Dhe shkon edhe më keq kur pterodaktili i djemve, Biskota, bashkë me Zulunë, Miun Bionik, grabiten nga binjakët-e-ligj që u ngjajnë si dy pika uji Xhorxhit dhe Haroldit. Tani, Xhorxhi dhe Haroldi duhet të përballen me armiqtë e tyre më të zgjuar: VETEN E TYRE!

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages168
ISBN9789928005953
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 7 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1