Reduced price! Juda View larger

Juda

Amos Oz A-001713

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky është romani i fundit i Amos Oz, një prej shkrimtarëve më të rëndësishëm të letërsisë izraelite dhe europiane të shekullit të XX. A është Juda ai i pabesi apo është ai që tradhëtoi Jezusin për 30 aspra për ti dhënë botës mundësinë për ta njohur

890 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Skanderbeg Books
ISBN9789928221322

1 196 Lekë

-8%

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

21 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages320
ISBN9789928221322
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1