Arratisja nga biblioteka e z. Limoncelo

Chris Grabenstein A-000011

New product

Përshkrim i shkurtër

Zbuloni bibliotekën më të hatashme të të gjithë botës në bestseller-in e Neë York Times-it

More details

475 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341082

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

KAILI KILEI ka dy vëllezër më të mëdhenj; njëri është i pari në sporte dhe tjetri gjeni në mësime. Ndaj është e vështirë të fitosh një garë, kur je duke luajtur me ta. Por në lojërat e tavolinës të gjithë mund të kenë fat për të fituar... mjafton një hedhje e mirë e zareve, tërheqja e letrës me fat dhe disa marifete.

Kur Kaili merr vesh se krijuesi më i famshëm i lojërave në botë ka projektuar bibliotekën e re në qytet dhe në hapjen e saj do të zhvillojë një lojë në të cilën pjesëmarrësit do të kyçen në bibliotekë, ai është i vendosur të marrë pjesë. Por ai nuk ka kuptuar se marrja pjesë në të është veçse pjesa më e lehtë. Dalja prej saj kërkon më shumë sesa thjesht fat në hedhjen e zareve, një letër të mirë dhe ca marifete... Rreziku për të humbur është vërtet i madh.

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages320
ISBN9789928341082
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElda Beta
I ri1