I ri Asgjesim Shiko më të madhe

Asgjesim

Michel Houellebecq SB0202

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë roman, Michel Houellebecq analizon ndërveprimet e koklavitura ndërmjet politikës dhe shoqërisë, si dhe lidhjet mes sferës politike dhe asaj private nga fijet e së cilës nuk shpëton dot askush."

Më shumë detaje

11109 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Skanderbeg Books
ISBN9789928221735

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

"Ndoshta përfundimisht bota kishte të drejtë, tha me vete Poli, ndoshta ata s’kishin asnjë vend në një realitet të cilin s’kishin bërë tjetër veç përshkuar me një pakuptim të frikshëm. Por ata kishin pasur fat, shumë fat. Për shumicën e njerëzve, përshkimi ishte, nga fillimi gjer në fund, i vetmuar.""

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe540
ISBN9789928221735
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiUrim Nerguti