Reduced price! Luajme futboll View larger

Luajme futboll

Teuta Kristo (Telo) A-004055

New product

Përshkrim i shkurtër

Luajme futboll nuk eshte liber vetem per familjen dhe miqesine por gjithashtu nje liber mbi kulturat e ndryshme qe hasim qe te vegjel e ndersa rritemi ne vende te huaja dhe se si duhet t’i pranojme. Libri shoqerohet me ilustrimet me ngjyra te pergatitura nga mjeshtri i shquar Bujar Kapexhiu

More details

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Arka e Noes
ISBN9789928455512

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Autorja ka dhene kete dedikim: Kete liber ua kushtoj femijeve te mi dhe moshatarave te tyre, te cilet perjetuan suksesin e Shqiperise ne Kampionatin Europian te Futbollit si dhe te gjithe femijeve te mrekullueshem ne diaspore te cilet duan te mbajne gjalle gjuhen e te pareve te tyre, duke mesuar shqipen me dashuri dhe perkujdesje.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages46
ISBN9789928455512
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1