Ajani dhe Sibora drite ne mes te erresires View larger

Ajani dhe Sibora drite ne mes te erresires

Fation Çullhaj A-007658

New product

998 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muzgu
ISBN9789928276681
Viti i botimit2021

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Secili ka fatin e tij, por jo të gjithë zgjedhin që ta ndjekin atë. Unë jam me fat që e bëra.

Falenderimet shkojnë për Zotin, për familjen time, dhe për të gjithë ata që më kanë mbështetur pa kushte duke besuar plotësisht tek mua.

Pas katër vjetësh punë, lodhje dhe sakrificë, romani '''Ajani dhe Sibora dritë në mes të errësirës", mbërrin në një realizim ëndrrash plot vetëbesim dhe dashuri, pavarësisht pengesave të tejskajshme që kishte dhe ka para, për të arritur aty ku do.

Motot që më shoqëruan në këtë rrugëtim:

"S'ka rrugë të gjata,

por ka këmbë që kanë frikë të ecin."

-Avni Tafili

"Imagjino librin që do të lexosh, dhe shko shkruaje."

(shkëputur nga një film)

Historia e fuqishme e dashurisë së tejskajshme ndërmjet Ajanit dhe Siborës, është në jetë dhe dashtë Zoti e pavdekshme.

Në mënyrë paradoksale, i falenderoj pamasë të dy këto personazhe, sepse ata më dhanë një forcë të mrekullueshme, që të përpiqesha t'i jepja këtij libri, gjithë dashurinë e botës.

 

 

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages254
ISBN9789928276681
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanRomancë&Pasion
I ri1