I ri Ditari i Gregut: Me te gjitha forcat Shiko më të madhe

Ditari i Gregut 11: Me te gjitha forcat

Jeff Kinney A-004710

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Ditari i Gregut" vlerësohet nga USA Today, Publishers Weekly dhe New York Times si libri bestseller Nr. 1. Vjen në shqip libri i 11-të i serisë.

Më shumë detaje

483 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272393

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Trysnia mbi Greg Heflin sa vjen e shtohet. Mami i tij mendon se videolojërat po ia bëjnë trurin dhallë, prandaj do që i biri ta lërë tastierën dhe t'i hyjë zbulimit "të anës krijuese" të vetes.

Dhe, si të mos mjaftonte kjo frikë, po vjen Hallouini dhe frikërat e presin Gregun në çdo cep.

Kur zbulon një qese me çamçakëzë si krimba, i shkrep në kokë një ide. Po sikur Gregu t'i bëjë një surprizë mamit duke xhiruar një film... dhe ndërkohë ai film ta bëjë të pasur dhe të famshëm?

Apo këmbëngulja ndaj këtij plani thjesht sa do t'ia dyfishojë telashet?

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe218
ISBN9789928272393
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka