Terminologji informatike View larger

Terminologji informatike

Erion Çano, Edmond Tupja A-008722

New product

Përshkrim i shkurtër

“Terminologji informatike: problematika dhe zgjidhje”, është fryt i një pune disavjeçare të autorit Erion Çano në bashkëpunim të ngushtë me Prof. Edmond Tupen. 

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789928320834

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages110
ISBN9789928320834
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1