I ri Terminologji informatike Shiko më të madhe

Terminologji informatike

Erion Çano, Edmond Tupja A-008722

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Terminologji informatike: problematika dhe zgjidhje”, është fryt i një pune disavjeçare të autorit Erion Çano në bashkëpunim të ngushtë me Prof. Edmond Tupen. 

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789928320834

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Faqe110
ISBN9789928320834
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë