I ri Kur bie nata Shiko më të madhe

Kur bie nata

Haruki Murakami A-005212

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Ashtu neper pezulline e drites permbi erresiren, Murakami ja del te zbuloje kudo fosforeshence, vecmas aurolat rreth njerezve, te cilat shkelqejne shume me ndritshem gjate nates dhe kur ngaterrohen mes tyre, por qe fiken agimeve kur zeme e nisim udhet tona te ndara."

878 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Skanderbeg Books
ISBN9789928221360

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe160
ISBN9789928221360
Titulli origjinalAfter Dark
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Kuçi
RomanPsikologjik