Plaku dhe deti View larger

Plaku dhe deti

Ernest Hemingway REK0131

New product

1104 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Reklama
ISBN9789928308535

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages108
ISBN9789928308535
Shtëpia botueseThe old man and the sea
RedaktoriAli Lleshi
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiQemal Velija
RomanSagë&Histori
I ri1