Reduced price! E kuqja dhe e zeza View larger

E kuqja dhe e zeza

Stendal BDI0011

New product

3 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
Fletët484
ISBN9789992747137
Viti i botimit2004

720 Lekë

-20%

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët484
ISBN9789992747137
Shtëpia botueseDituria
Viti i botimit2004
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiRemzi Xheneti
RomanSagë&Histori