Plaku dhe deti

Ernest Hemingway BO0050

New product

891 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
ISBN9928-186-99-7
Viti i botimit2015

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages115
ISBN9928-186-99-7
Shtëpia botueseOnufri
Viti i botimit2015
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim