Kanuni i Leke Dukagjinit - botim anastatik Shiko më të madhe

Kanuni i Leke Dukagjinit - botim anastatik

Át Shtjefën Gjeçovi FRA0031

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kanuni i Lekë Dukagjinit është botim anastatik, duke ruajtur me besnikëri botimin dhe tekstin origjinal të botimit të parë që ka përgatitur At Shtjefën Gjeçovi. Ky është një botim luksi dhe me çmim fantastik, duke qenë njëherësh një ndër botimet më të kërkuara në treg

34 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789995697310

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

27 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe180
ISBN9789995697310
Viti i Botimit2013
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç