Dictionarium latino-epiroticum (Romæ 1635) per R. D. Franciscum Blanchum Shiko më të madhe

Dictionarium latino-epiroticum (Romæ 1635) per R. D. Franciscum Blanchum

Bardhyl Demiraj FRA0046

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dictionarium latino-epiroticum (Romæ 1635) per R. D. Franciscum Blanchum është ribotim i plotë, autentik, i plotësuar me shënime dhe studime nga studiuesi i njohur Bardhyl Demiraj. Si i tillë, ky libër vjen në ndihmë të gjithë ata që duhet të studiojnë tekstin, por edhe raportet mes shqipes dhe latinishtes

5 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789995670122

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe800
ISBN9789995670122
Viti i Botimit2008
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë