Terminologji informatike View larger

Terminologji informatike

Erion Çano, Edmond Tupja A-008722

New product

Përshkrim i shkurtër

“Terminologji informatike: problematika dhe zgjidhje”, është fryt i një pune disavjeçare të autorit Erion Çano në bashkëpunim të ngushtë me Prof. Edmond Tupen. 

1109 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789928320834
Viti i botimit2022

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages110
ISBN9789928320834
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1