Nekropoli View larger

Nekropoli

Boris Pahor TO0099

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër tronditës, vizita në një prej kampeve të vdekjes dhe rizgjimi i imazheve të papërballueshme të përshkruara me një analizë tejet fisnike dhe një saktësi mëse rrëqethëse

103 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319756

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages360
ISBN9789994319756
Shtëpia botueseToena
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat13x20
PërkthyesiNikollë Berisha