Nekropoli Shiko më të madhe

Nekropoli

Boris Pahor TO0099

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër tronditës, vizita në një prej kampeve të vdekjes dhe rizgjimi i imazheve të papërballueshme të përshkruara me një analizë tejet fisnike dhe një saktësi mëse rrëqethëse

504 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319756

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe360
ISBN9789994319756
Titulli origjinalToena
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat13x20
PërkthyesiNikollë Berisha