Histori me njerëz dhe kafshë Shiko më të madhe

Histori me njerez dhe kafshe

Bashkim Hoxha BEM0092

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

... dikush ka humbur qenin,

një tjetër ka humbur gruan,

të tjerë kanë humbur vehten...

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OM
ISBN9789951632423

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe166
ISBN9789951632423
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë