Reduced price! Kushtrimi i të parëve View larger

Kushtrimi i te pareve

Xhek London BOM0106

New product

Përshkrim i shkurtër

Kur njerëzit kërkojnë flori nëpër të ftohtin e veriut të Kanadasë, atyre u nevojiten qen, qen të mëdhenj e të fortë, qen që janë të zotë të tërheqin slita nëpër dëborën e pafundme, drejt minierave të arit...

More details

88 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9789992740248

270 Lekë

-10%

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Bakun e rrëmbyen nga shtëpia e tij e qetë në Jugun e ngrohtë dhe e shitën për qen slite.

Atij nuk i mbetej tjetër veçse t'i përshtatej jetës së re dhe të ashpër: si do t'ia bënte për të mbijetuar me gjithë atë ngricë, me tërë atë lodhje dhe pa ushqim, si të vraponte mbi dëborë, si të luftonte me të gjitha këto? Sepse, kur një qen i tillë rrëzohet në kacafytje e sipër, ai nuk ngrihet më kurrë më këmbë.

Data sheet

pages119
ISBN9789992740248
Shtëpia botueseOmsca-1
Published year2003
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiErion Kristo