Dashuri e nderprere

Petraq Zoto BG0015

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo vepër është botim post mortum i autorit, pas më shumë se 15 librave që ka shkruar në prozën e shkurtër dhe në gjininë e romanit. Ky roman konsiderohet një rikthim artistik i autorit, ku rrëfehet një histori dashurie në kohën e diktaturës....

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928032973

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages160
ISBN9789928032973
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanRomancë&Pasion