Cmim i reduktuar! Nje legjende e Hollivudit Shiko më të madhe

Nje legjende e Hollivudit

Larissa branin UP0057

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Biografia e Elisabet Tejlor me të pathënat e jetës së saj. E bukur, e talentuar dhe hirplotë, diva e kinematografisë ka qenë më shumë se një legjendë Hollivudi. Kjo biografi e mahnitshme e paraqet Tejlorin si një qenie ndryshe, vendosur në një kornizë të praruar

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 764 0 3

225 Lekë

-25%

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe104
ISBN978 99943 764 0 3
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2005
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiMeri Lalaj