Ari i Sheves (Fjalet dhe sekretet e nje kampioni) View larger
Pjesë nga libri

Ari i Sheves (Fjalet dhe sekretet e nje kampioni)

Luca Serafini UP0008

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është çelësi, i thjeshtë por efikas, për të treguar dhe për të njohur sekretet e Andrij Shevçenkos, një nga lojtarët më të famshëm në botë, i cili ka realizuar një nga ëndrrat më të mëdha të jëtës së tij, fitimin e Topit të Artë

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN97899943 37 14 9
Viti i botimit2006

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages192
ISBN97899943 37 14 9
Shtëpia botueseBotimet MAX
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat23x16
PërkthyesiAida dhe Arsen Musai