Ari i Sheves (Fjalet dhe sekretet e nje kampioni) Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

Ari i Sheves (Fjalet dhe sekretet e nje kampioni)

Luca Serafini UP0008

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është çelësi, i thjeshtë por efikas, për të treguar dhe për të njohur sekretet e Andrij Shevçenkos, një nga lojtarët më të famshëm në botë, i cili ka realizuar një nga ëndrrat më të mëdha të jëtës së tij, fitimin e Topit të Artë

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN97899943 37 14 9

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe192
ISBN97899943 37 14 9
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat23x16
PërkthyesiAida dhe Arsen Musai