Nënë Tereza në sytë e botës Shiko më të madhe

Nene Tereza ne syte e botes

Mehmet Gëzhilli LG0004

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë botim special vijnë mesazhet e Nënë Terezës në Kombet e Bashkuara dhe para marrjes së çmimit Nobel, si dhe vlerësimet e të gjitha personaliteteve botërore për aktivitetin e saj

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789995617035

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe295
ISBN9789995617035
Titulli origjinalArgeta LMG
RedaktoriProf. Anton Nikë Berisha
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë