Civilizimi islam Renia dhe riperteritja e tij View larger

Civilizimi islam Renia dhe riperteritja e tij

Abdulhamid Ebu Sulejman LOG0258

New product

Përshkrim i shkurtër

Një rrëfim i gjatë fantastiko - shkencor, nga të rrallët në letërsinë shqipe për të rinjtë.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989588495
Viti i botimit2021

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages278
ISBN9789989588495
Viti i botimit2021
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiNaser Ramadani
VendndodhjaShkup