Botekuptimi Kur'anor nje pikenisje perreforme kulturore View larger

Botekuptimi Kur'anor nje pikenisje perreforme kulturore

Abdulhamid Ebu Sulejman LOG0042

New product

Përshkrim i shkurtër

Monoteizmi, pejgamberia dhe udhëheqësia e shtetit janë tre parimet, të cilat autori në këtë vepër i përpunon si baza të sistemit ligjor dhe politik të Islamit.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989585333
Viti i botimit2014

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages54
ISBN9789989585333
Viti i botimit2014
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiDriton Morina
VendndodhjaShkup