Civilizimi islam Renia dhe riperteritja e tij Shiko më të madhe

Civilizimi islam Renia dhe riperteritja e tij

Abdulhamid Ebu Sulejman LOG0258

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një vepër e rëndësishme që flet për thelbin e shkaqeve të tatëpjetës dhe ngecjes së civilizimit islam, por me shumë shembuj që janë udhërrëfyes që shpijnë në rindërtimin e këtij civilizimi dhe i cili bart mesazhin e lartë hyjnor, mesazh ky mbarëkombëtar dhe universal, i cili i dedikohet njerëzimit mbarë dhe që për bazë ka vëllazërinë, drejtësinë, paqen dhe mëshirën.

99 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989588495

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe278
ISBN9789989588495
V. Bot2021
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiNaser Ramadani
VendndodhjaShkup