Historia e Romes

H.A.Guerber PL0060

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër sjell historinë e Romës të treguar në mënyrë tepër origjinale dhe të thjeshtë për fëmijët e moshave 14 18 vjeç.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789995657789
Viti i botimit2012

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ky libër sjell historinë e Romës të treguar në mënyrë tepër origjinale dhe të thjeshtë për fëmijët e moshave 14 – 18 vjeç.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789995657789
Viti i botimit2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit14-18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiAleksandër Koli