Historia e Romes Shiko më të madhe

Historia e Romes

H.A.Guerber PL0060

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër sjell historinë e Romës të treguar në mënyrë tepër origjinale dhe të thjeshtë për fëmijët e moshave 14 18 vjeç.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789995657789

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ky libër sjell historinë e Romës të treguar në mënyrë tepër origjinale dhe të thjeshtë për fëmijët e moshave 14 – 18 vjeç.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789995657789
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha14-18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiAleksandër Koli