Historia e Grekeve

H.A.Guerber PL0059

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër sjell historinë e grekëve të treguar në mënyrë tepër origjinale dhe të thjeshtë për fëmijët e moshave 14 18 vjeç.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789995657772

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ky libër sjell historinë e Romës të treguar në mënyrë tepër origjinale dhe të thjeshtë për fëmijët e moshave 14 18 vjeç.

Data sheet

ISBN9789995657772
Published year2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiAleksandër Koli