I ri Cmim i reduktuar! Libri im i pare: Kafshet Shiko më të madhe

Libri im i pare: Kafshet

Grup autorësh A-000963

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo seri e mrekullueshme librash ofron një mënyrë tepër mbresëlënëse për prindërit, për të ndihmuar fëmijët parashkollorë të formojnë aftësitë e nevojshme bazë për të arritur sukses në shkollë.Kjo seri është ideale për të zhvilluar aftësinë e të mësuarit në fëmijërinë e hershme.Ajo ndihmon në zhvillimin, përforcimin dhe krijimin e aftësive përvetësuese te fëmija.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928002082

460 Lekë

-8%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe12
ISBN9789928002082
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë