Majmuni mistrec Shiko më të madhe

Majmuni mistrec

Grup autorësh JB0278

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Bashkojuni majmunit mistrec e të shkathët, teksa u kurdis rrengje miqve të xhunglës, ashtu siç di të bëjë vetëm ai. Pastaj, pasi ta njihni mire majmunin e këndshëm e ta bëni shok për kokë, vendosni gishtin e vockël mbi butonin e madh e të bukur, shtypeni lehtë dhe do të dëgjoni tingullin e tij të gëzueshëm. Ai ju fton të luani me të, prandaj, bëhuni gati për një përrallëz të zhurmshme prej xhungle!

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240767

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe9
ISBN9789928240767
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat180x180