Cmim i reduktuar! Një surprizë e këndshme Shiko më të madhe

Një surprizë e këndshme

Grup autorësh JB0123

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seria "Përrallëzat me katër Tinguj" ka përrallëzat më të bukura të shoqëruara me tinguj dhe muzikë.

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët8
ISBN978 999 56 41 191

595 Lekë

-15%

700 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët8
ISBN978 999 56 41 191
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë