Ferma Shiko më të madhe

Ferma

Grup autorësh BOT0259

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri "Ferma" është pjesë e koleksionit "Zbulimet e para"

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928002204

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Për fëmijët, jeta në ferrnë është shpesh e vështirë për t'u kuptuar. Ky libër do t'i ndihmojë të kuptojnë më mirë se prej nga vijnë drithërat, qumështu, mishi, leshi, vezët dhe shumë prodhime të tjera. Ata do të zbulojnë jetën në fshat dhe do të njhen me të gjitha kafshët që jetojnë në fermë, nga pula te lopa, nga rosa te delja.

Falë tekstit të shkurtër e të kapshëm me figra të jashtëzakonshme, ky libër plot ilustrime është i përkryer për një qasje të parë drejt botës së fermës.

Të dhëna

Faqe37
ISBN9789928002204
Titulli origjinalBota Shqiptare
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri