I ri SERIA - BOTA PËRRETH MEJE - Qenushi im Shiko më të madhe

SERIA - BOTA PËRRETH MEJE - Qenushi im

Grup autorësh BOT0297

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libra me personazhe simpatikë dhe shumë dritareza për të nxitur kuriozitetin e fëmijëve.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928002921

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Seria “Bota perreth meje” do ju mësojë fëmijëve tuaj plot gjëra rreth botës që na rrethon. Në këtë seri librash ata do të mësojnë për fermën, kafshët që rriten aty, do të mësojnë orët e ndryshme, madje dhe kur është orari për të ngrënë. Do të mësojnë rreth shkollës dhe të mësohen ta duan atë dhe gjithashtu do mësojnë si është të kesh një qenush të vogël që luan me ty. Në këtë mënyrë, fëmijët do mësojnë të duan kafshët, të mësojnë të rrinë pranë tyre dhe të argëtohen me ta.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe12
ISBN9789928002921
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani