Cmim i reduktuar! Planeti ynë Shiko më të madhe

Planeti yne

Grup autorësh BOT0260

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri "Planeti ynë" është pjesë e koleksionit "Zbulimet e para"

Më shumë detaje

488 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928002228

560 Lekë

-20%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Fëmijët do të zbulojnë përmes këtij libri tiparet e ndryshme të planetit tonë, një udhëtim i mahnitshëm do t'i çojë nëpër oqeane, male, pyje, shkretëtira dhe pole... Do të mahniten nga peizazhet, shumëllojshmëria e bimeve dhe pemëve, sigurisht edhe nga kafshët që jetojnë në këto zona! Ky libër do t'i ndihmojë të kuptojnë më mirë botën që i rrethon.

Falë tekstit të shkurtër e të kapshëm dhe figrave të jashtezakonshme, ky libër plot ilustrime zbavitëse, është i përkryer për nje qasje të parë drejt Nënës Natyrë.

Të dhëna

Faqe37
ISBN9789928002228
Titulli origjinalBota Shqiptare
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri