Shetitje ne pyll Shiko më të madhe

Shetitje ne pyll

Grup autorësh JB0100

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dy aventura fantastike tripërmasore me Pop - up, ku do të takoni pulëbardhën bukuroshe dhe rosakun Jon.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 030

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe10
ISBN978 999 56 41 030
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri