Dhurata 2 - Shporte festive Balocco 01 & Derrkuci i Krishtlindjeve

Grup autorësh A-007606

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Permes ketij seti, ne synojme qe te bejme bashke librin dhe dhurata te ndryshme ne prag te festave te fundvitit. Prandaj, kemi bere bashke nje shporte festive me librin me te fundit te autores se Harry Potter, J. K. Rowling, “Derrkuci i Krishtlindjes”, duke besuar fort se kjo dhuratë do ta ndeze me teper atmosferen e festave te fundvitit.

Më shumë detaje

1000 Artikuj

3 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti permban 

Shporte festive Balocco 01 2 pc

Shporta eshte gjithnje nje ide shume e bukur per dhurate.

Shporta permban 2 produkte qe simbolizojne festat:

- Panetone Balocco 750 gr

- Shampanje Morando 75 cl

Shporta eshte e importuar nga Italia

Derrkuci i Krishtlindjes” nga Joanne K. Rowling

Nga gjenia krijuese e J.K. Rowlingut vjen një nga tregimet më të bukura të Krishtlindjes shkruar ndonjëherë, i mbushur me butësinë e parezistueshme të fëmijërisë përballë misterit të madh të humbjes.